Leden

Naam                                                                Lid sinds

Pieter van der Heijden 21-06-1947
Adrie Staaltjes 01-05-1964
Piet Adriaenssen 15-06-1964
Jan Michielsen 01-05-1965
Hennie Hoppenbrouwers 15-05-1972
Hugo Hoppenbrouwers 15-08-1973
Jacques Baselier 01-06-1975
Fons Douwenburg 01-08-1979
Frank Pellens 01-05-1982
Rob van der Heijden 01-05-1983
Erick Geene 01-05-1983
Cees Martens 01-08-1985
Peter Daemen 18-08-1986
Hans van Biesheuvel 17-07-1986
Jac Daemen 15-05-1988
Bert Nooren 01-09-1998
Hans Evers 01-09-1998
Kees Antonissen 30-03-2000
Leo Marinissen 18-07-2002
Anton van der Heijden 07-07-2007
Jack Nouws 07-07-2007
Jac van Steen 15-05-2009
Fred van Oors 01-04-2016

Aspirant Leden

Ian Roelands
Joyce Roth
Damian Rijntjes